Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania z ogródkiem Bieniów - Oferty mieszkań z działeczką

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Tomaszowo(Bieniów + 19 km)

210 000 zł46,90 m² 4 477,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe | 46,9 m | Tomaszowo, ul. Brzozowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,9 m , zlokalizowane na 4. piętrze w niskim, zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł52 m² 6 115,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m Na sprzedaż ustawne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedlowa

Tomaszowo(Bieniów + 19 km)

275 000 zł51 m² 5 392,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tomaszowo, dwa pokoje, mieszkanie, powierzchnia 51 m2, cena 275 000 zł, sprzedam. Jasne, przestronne mieszkanie na drugim piętrze w okolicy Żagania. Nieruchomość posadowiona w w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

275 009 zł44,59 m² 6 167,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Ogłoszenie Sprzedaży Mieszkania - Widne, ciche, z Potencjałem! Lokalizacja: chełm, ul. Połaniecka (obok Kościoła, 100 m od ul. Lwowskiej) Powierzchnia: 44,59 m2 Liczba pokoi: 2 Opis.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł45,80 m² 5 895,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na pierwszym piętrze w Centrum Żar 2 pokoje, kamienica, pierwsze piętro Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy w Ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Lubsko(Bieniów + 17 km)

269 000 zł47,14 m² 5 706,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 47,14 m , ul. Wrocławska Lubsko. Prezentujemy ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania położonego na 2. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowa

Żagań(Bieniów + 15 km)

390 000 zł62 m² 6 290,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Żagań - 3-pokojowe mieszkanie, powierzchnia 62 m2 cena 390 000 zł. Przestronne z potencjałem. Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny lub pewnej inwestycji pod wynajem? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

395 009 zł57,77 m² 6 837,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Idealne mieszkanie do wprowadzenia się! Chełm, ul. Władysława Muzyki 39 sprzedam 2-pokojowe mieszkanie - funkcjonalny rozkład, niski czynsz - 190 zł miesięcznie! Z przyjemnością prezentujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł57,51 m² 5 042,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

70m w sercu miasta z parkingiem za szlabanem - wejdź i zamieszkaj! Szukasz miejsca, które daje oddech, a jednocześnie trzyma Cię w centrum wydarzeń? Przy ul. Dreszera 10 (nad.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bieniów

Bieniów,lubuskie

229 000 zł56 m² 4 089,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Bieniów, mieszkanie 2 pokoje, 56 m2, cena 229 000 zł, sprzedam. Do sprzedania bezczynszowe mieszkanie usytuowane na parterze domku wielorodzinnego. Mieszkanie składa się z dwóch jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bieniów

Bieniów,lubuskie

53 000 zł50 m² 1 060 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 2 pokojowe do remontu. Duże możliwości do adaptacji. Spokojna okolica , blisko do centrum , ogródek. W przypadku pytań proszę dzwonić. Setki atrakcyjnych ofert. Sprzedajemy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij